Zadzwoń: +48 790 527 322

Napisz do nas

Home / Wdrożenia / Sparkeye

Sparkeye

portfolio sparkeye responsywnosc

Sparkeye

Sparkeye.pl jest częścią rozbudowanej platformy sprzedażowej dużej hurtowni okularów Scorpion Eyewear. Wraz z innymi sklepami B2C i B2B opartymi na jednym silniku Prestashop multistore, tworzy ekosystem sprzedażowy połączony z systemem magazynowo-księgowym Subiekt. Unikalny design, przemyślana struktura oraz atrakcyjna ekspozycja produktów składają się na sukces sprzedażowy sklepu. Klienci mogą w łatwy sposób wyszukać i zamówić poszukiwane produkty. Sklep został wyposażony w funkcję click & collect, która umożliwia klientom składanie zamówień online i odbiór w jednym z kilkuset salonów partnerskich. Projekt posiada wiele customizacji, które zostały opracowane i wdrożone specjalnie pod potrzeby biznesowe naszego klienta. Sparkeye korzysta z tej samej bazy produktowej co inne sklepy B2B korzystające z tej samej platformy sprzedażowej. Dzięki wykorzystaniu Prestashop multistore, klient może personalizować ofertę produktową wykorzystując indywidualne cenniki dla klientów detalicznych oraz biznesowych. Karta produktu posiada zaawansowany system rekomendacji, który wspomaga upselling. Zastosowano także mechanizm pozwalający na agregowanie produktów o różnej kolorystyce.

Sklep został wyposażony w unikatową funkcję rejestracji zakupionych produktów, która umożliwia przypominanie klientom o datach zbliżających się serwisów.

Sklep z okularami Sparkeye posiada również możliwość wprowadzenia i zarządzania receptami , co pomaga handlowcom składanie propozycji klientom odnośnie wymiany szkieł w zakupionych ramkach okularowych.

Zakres

ikona projekt graficzny
Projekt graficzny
ikona prestashop
RWD
PS
Prestshop
ikona optymalizacja wydajnosc
Optymalizacja wydajności
ikona Integracje z systemami
Integracje z systemami
ikona customizacja i moduły dodatkowe
Customizacja i moduły dodatkowe
ikona seo
SEO
ikona js
JS
ikona html5
HTML5
ikona css3
CSS3
ikona PHP
PHP
ikona Symfony
Symfony