Zadzwoń: +48 790 527 322

Napisz do nas

Home / Wdrożenia / Latito

latito

portfolio latito responsywnosc

latito

Projekt dla sklepu odzieżowego na platformie Prestashop z indywidualnym projektem UX/UI. Sklep został zintegrowany z systemem zarządzania newsletter Freshmail oraz ma zainstalowaną wtyczkę do komunikacji z klientami przez czat Smartsupp. Sklep posiada moduł bloga co wspomaga SEO i przyciąga klientki zainteresowane branżą fashion.

Ciekawym pomysłem na podniesienie konwersji jest nasze autorskie rozwiązanie polegające na wprowadzeniu do sklepu systemu lojalnościowego w postaci Klubu Latito, gdzie za każde zakupy przysługują punkty lojalnościowe, którymi można płacić podczas kolejnych zakupów.

Ponieważ sklep ma włączoną funkcję blokady sprzedaży ponad stan magazynowy, wprowadzono funkcję zapisywania się na powiadomienia mailowe w przypadku braków magazynowych poszczególnych rozmiarów produktów. Szybko zmieniające się kolekcje sezonowe oraz czasowe promocje na określone produkty to specyfika branży fashion. Wykorzystaliśmy nasz autorski moduł umożliwiający ustawienie w nagłówku paska górnego z zegarem odmierzającym czas trwania promocji lub czas do wprowadzenia nowej kolekcji. Taki zabieg ma na celu zdopingowanie klientki do częstszego odwiedzania sklepu jak również wpływa na szybsze decyzje zakupowe.

Sklep Prestashop został zintegrowany z systemem Baselinker gdzie następuje przekazanie zamówień oraz ich obsługa. Statusy zamówień powracają z Baselinker do Prestashop tak aby użytkownik na swoim koncie mógł śledzić status swojego zamówienia.

Zakres

ikona projekt graficzny
Projekt graficzny
ikona prestashop
RWD
PS
Prestshop
ikona optymalizacja wydajnosc
Optymalizacja wydajności
ikona Integracje z systemami
Integracje z systemami
ikona customizacja i moduły dodatkowe
Customizacja i moduły dodatkowe
ikona seo
SEO
ikona js
JS
ikona html5
HTML5
ikona css3
CSS3
ikona PHP
PHP
ikona Symfony
Symfony